STAR CHALLENGE -BIEG PO SCHODACH

1 grudnia po raz drugi odbędzie się Star Challenge – wyścig po schodach najwyższego budynku w Gdańsku – Olivia Star. Uczestnicy wesprą swoim udziałem uczniów Ośrodka dla Niewidomych Dzieci w Sobieszewie.

Budynek Olivia Star liczy 180 metrów wysokości, 34 piętra i 723 schody. Uczestnicy będą się zmagać w 5 kategoriach.

Star Sprint

Podstawowa kategoria, która w I edycji mocno przypadła Wam do gustu. Polega na pokonaniu 34 pięter najwyższego budynku Północnej Polski, w jak najkrótszym czasie. Kto podejmie wyzwanie?

Star Ultra

34 piętra to za mało? Te kilkaset schodów to lekka rozgrzewka? W takim razie kategoria Star Ultra jest właśnie dla Ciebie! Pokonaj 3 razy klatkę schodową budynku Olivia Business Centre i zawalcz o rekord. Odważysz się?

Mundurowy Star Sprint

to nasz ukłon w kierunku wszystkich wspaniałych ludzi, którzy na co dzień gotowi są nieść pomoc innym, często ryzykując swoje zdrowie i życie. Serdecznie zapraszamy członków służb mundurowych, którzy chcą się sprawdzić, do wzięcia udziału w kat. Mundurowy Star Sprint. Strażacy, Ratownicy Medyczni, Policjanci, Żołnierze… Schody Olivia Star należą do Was!

Star Challenge

Nazwa dobrze znana lecz tym razem na nieco innych zasadach. 34 piętra, 723 schody, 180 metrów, ile razy uda Ci się pokonać je w 120 minut? W tej kategorii nie narzucamy ilości pięter do zdobycia. Sami zdecydujecie na którym poprzestać!

Puchar Rezydentów

Twoja firma mieści się w Olivia Business Centre?  To idealnie! Zbierz 3 osobową sztafetę i zawalcz o jedyny, wyjątkowy, unikatowy Puchar. Za sławą, chwałą i brawami w komplecie.

Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY -> https://b4sportonline.pl/OCR_Events/zapisy_na_star_challenge?fbclid=IwAR3ZzxJZCH4Hb_GW61nySQJO-zIitoLBz6N2sKByUS7-QGk-OweV1ZlCKsA

Link do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/960000981012709/