ZAPROSZENIE NA KOLĘDOWANIE

„A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się, nad miejscem, gdzie było Dziecię”

 

 

 

KOCHANI!

Już w nowym roku spotykamy się na naszym kolędowaniu w Sobieszewie, które odbędzie się:

19 stycznia (sobota)   godz. 16.00

Tegoroczne kolędowanie będzie miało formę konkursu na wykonanie kolędy i zaprezentowanie się w strojach kolędników. Do udziału zapraszamy naszych kochanych studentów, całe rodziny, przyjaciół. Czekamy na Wasze występy solo i w zespole. Zaproście Babcie, Dziadków, rodzeństwo. Mile widziane instrumenty muzyczne. Jednak konkurs nie jest głównym celem naszego spotkania, a jedynie pewnym urozmaiceniem – wspólną zabawą, najważniejsze bowiem będzie nasze wspólne kolędowanie i świętowanie przyjścia na świat Pana Jezusa.

Niechaj błogosławi nam na ten nowy rok, a Gwiazda Betlejemska prowadzi i rozjaśnia każdego dnia wszystkie nasze drogi w Nowym 2019 Roku!

Uwaga: dzieci biorące udział w Konkursie Kolęd, które chciałyby śpiewać z własnym podkładem muzycznym, prosimy o informacje i dostarczenie akompaniamentu (nut) lub na płytce CD. Jest również możliwość kontaktu i próby z Panią Elą (prosimy o zgłaszanie u s. Idy). Czekamy na Was z radością, aby wspólnie zaśpiewać:   

„O Gwiazdo Betlejemska,
zaświeć na niebie mym,
Tak szukam cię wśród nocy,
Tęsknię za światłem twym.
Zaprowadź do stajenki,
Leży tam Boży Syn,
Bóg – Człowiek z Panny Świętej
Dany na okup win”