TELEGRAM

KOCHANE DZIECI, KOCHANI RODZICE!

Czas szybko mija, szczególnie ten wakacyjny i już niedługo wypoczęci i w słonecznych humorach spotkamy się znów wszyscy w Domu Świętego Ojca Pio w Sobieszewie.

Ten rok szkolny rozpoczynamy Turnusem rehabilitacyjnym.

Uroczyste otwarcie Nowego Roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 7 września (SOBOTA) o godz. 11.00 w Sali Matki Czackiej na które to serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie ogłaszamy KONKURS na wybór NAZWY dla GRUPY PRZEDSZKOLNEJ w naszym nowym Przedszkolu powstałym przy Wczesnej Interwencji. Propozycję nazwy prosimy zapisać w domu na karteczkach i przynieść ze sobą na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecności oraz ewentualnie o chęci skorzystania z obiadów w Ośrodkowej Stołówce.

Po Spotkaniu istnieje oczywiście możliwość skorzystania przez dzieci z Placu Zabaw i urządzeń, jak również spędzenia miłego, podwieczorkowego czasu w nowo wybudowanej altanie ogrodowej.

O muzyczną oprawę i zabawy oraz dobrą atmosferę zadba jak zwykle nasza Pani Ela Górna.

Ucieszymy się również na wspólne współtworzenie tego naszego Spotkania i będziemy wdzięczni za każdy Dar (ciasto, słodycze, owoce,napoje itp.), jak i wcześniejszą pomoc w organizaji pikniku i bufetu.

Przypominamy również o terminowym dostarczeniu do Biura Wczesnej Interwencji OPINII O POTRZEBIE WCZESNEGO WSPOMAGANIA oraz prosimy o uzupełnienie również innej brakującej dokumentacji dziecka. Jest to warunkiem umożliwiającym zapisy oraz kontynuację zajęć terapii we Wczesnej Interwencji.

Bardzo cieszymy się już na Waszą obecność i wspólne zajęcia we Wczesnej Interwencji w Sobieszewie.

Na ten Nowy Rok szkolny życzymy Wam wytrwałości, zapału do pracy i ćwiczeń, radości spotkań i ze swoich osiągnięć i postępów, a przede wszystkim zdrowia i uśmiechu!

I aby nad tym wszystkim w dalszym ciągu czuwał nasz Patron Św. Ojciec Pio i wypraszał dla nas wszystkich potrzebne Łaski.

W radosnym oczekiwaniu na Wasze Przybycie:

Siostra Ida wraz z Zespołem Terapeutów i Pracowników Wczesnej Interwencji w Sobieszewie.