UROCZYSTOŚĆ 23.09.2012 r.

Kochane Dzieci z Rodzicami!

Rozpoczął się już kolejny rok szkolny 2012/13. Dom św. Ojca Pio w Sobieszewie oraz Zespół Wczesnej Interwencji cieszy się już na Waszą obecność w nowym roku i zaprasza Was na zajęcia i rehabilitację. Choć zajęcia się już rozpoczęły to na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego zapraszamy Was Kochane Dzieci z Rodzicami i Przyjaciółmi do Sobieszewa w dniu 23.09.2012 r. o godz. 11.00. Ponieważ tego dnia przypada rocznica śmierci naszego patrona św. Ojca Pio obchodzimy również święto naszego Domu. Na naszym spotkaniu tego dnia będziemy także śwętować jubileusz 25 – lecia ślubów zakonnych s. Idy. Bardzo gorąco wszystkie Dzieci z Rodzicami oraz wszystkich Przyjaciół zapraszamy! Prosimy o punktualne przybycie. Na nowy rok szkolny życzymy Wam zdrowia, wytrwałości, owoców naszej wspólnej pracy i wielu dobrych przeżyć i spotkań w Domu św. Ojca Pio w Sobieszewie. Szczęść Boże!

Zespół Wczesnej Interwencji w Sobieszewie

23.09.2012 r. (niedziela) godz. 11.00 – Sala Matki Czackiej Wczesnej Interwencji w Sobieszewie

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/13, Święto naszego Domu św. Ojca Pio w Sobieszewie, Jubileusz 25 – lecia ślubów zakonnych s. Idy Burzyk

PROGRAM:

1. Powitanie wszystkich Wychowanków Wczesnej Interwencji oraz informacje dotyczące funkcjonowania Placówki w nowym roku szkolnym.

2. Msza św. w intencji Dzieci, Rodziców, Przyjaciół Wczesnej Interwencji oraz Jubilatki – s. Idy.

3. Występy Absolwentów Lasek oraz „Wywiad z s. Idą”.

4.  Spotkanie, poczęstunek, zabawy w nowym ogrodzie na placu zabaw.